Identyfikator VETID - aluminowy mini serce

Z myślą o małych i aktywnych psach powstał nowy produkt - identyfikator Vetid mini. Mały i bardzo mocny.Dla wyjątkowych psów. Rozmiary: 2,6 cm wysokości, 2,6 cm szerokosci. Miniaturowy ale dobrze widoczny. Bardzo mocny, wykonany z anodowanego aluminium. Brzegi zabezpieczone, nie brudzą sierści.

Cena 15,00 zł
Więcej
W magazynie

Identyfikator VETID - aluminowy mini

Z myślą o małych i aktywnych psach powstał nowy produkt - identyfikator Vetid mini. Mały i bardzo mocny.Dla wyjątkowych psów. Rozmiary: 2,6 cm wysokości, 2,6 cm szerokosci. Miniaturowy ale dobrze widoczny. Bardzo mocny, wykonany z anodowanego aluminium. Brzegi zabezpieczone, nie brudzą sierści.Automatyczna - całodobowa infolinia połączy znalazcę z...

Cena 15,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Nowy

Trixie Kaganiec Muzzle Flex

Kaganiec Muzzle Flex został z uformowany z silikonu, dzięki czemu jest miękki i przyjemny w dotyku, a paski mocujące na psiej głowie są dla komfortu noszenia wyścielone neoprenem. 

Rozmiar
84,90 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Opis

Dzięki temu kagańcowi nastąpi koniec obitego nosa, łap i ludzkich nóg, koniec metalicznemu hałasowi i koniec zaspy śnieżnej i odmrożonego nosa w zimie. Nosząc silikonowy kaganiec Twój pies może swobodnie dyszeć, pić wodę i przyjmować smaczki za dobrze wykonana zadania.

Zalety :

  • Z plastiku/nylon/neopren
  • Zapobiega gryzieniu
  • Nie utrudnia oddychania, picia oraz jedzenia
  • Wygodny w noszeniu ze względu na ergonomiczne dopasowanie, odpowiedni kształt oraz neoprenowe paski nie uciskają okolic pyska oraz karku
  • Bezpieczny, dzięki trzypunktowemu mocowaniu
  • bezstopniowo regulowany pasek na czoło i pasek na szyje oraz pętelka na karku
  • Z paskami odblaskowymi
  • Kolor: czarny

Kaganiec posiada trzy punkty mocowania, w tym przez głowę oraz dookoła karku, dzięki czemu pies sam nie zdejmie kagańca. Dopasowanie możliwe jest dzięki regulowanym paskom. Puszka kagańca jest elastyczna ale stabilna, nie uciska nosa i nie powoduje otarć. Paski w okolicy pyska i karku podbite są neoprenem.

Jak dobrać kaganiec?

Aby wybrać odpowiedni rozmiar kagańca należy zmierzyć obwód pyska mierzony w najszerszym miejscu za pomocą taśmy mierniczej. Wsuń palec między pysk psa a taśmę i odczytaj pomiar. Kaganiec nie może być za ciasny. Pamiętaj, że wymiary kagańca muszą być większe niż wymiary psa. Kaganiec nie może ocierać nosa, ani nachodzić zbyt blisko oczu. Zalecany jest 1cm luzu między pyskiem psa a ściankami kagańca.

Jak wyregulować kaganiec?

Załóż psu kaganiec. Pies musi być w stanie swobodnie dyszeć i poruszać językiem.

Pętla na kark: wyreguluj pętlę tak, aby nie można jej było zdjąć przez głowę psa. Upewnij się, że pętla nie utrudnia psu oddychania.

Pasek na karku; upewnij się, że pasek dokładnie przylega, aby kaganiec nie spadał na oczy psa i zostawiał wystarczającą ilość „luzu”.

Pasek na czoło: Dopasuj pasek na czoło tak, aby kaganiec nie opadał na oczy psa. Górny suwak powinien być mocno zaciągnięty do paska na kark, dolny suwak przytrzymuje koniec paska na miejscu.

Sprawdź dokładnie wszystkie paski, kaganiec musi przylegać dokładne. Upewnij się, że kaganiec pasuje bezpiecznie, próbując pociągnąć go do przodu i nad nosem psa. Daj swojemu psu trochę czasu. Na początku pies będzie próbował pozbyć się kagańca.

Uwaga:

Upewnij się, że wybrany rozmiar jest odpowiedni.

Przyzwyczajaj psa do produktu przez kilka dni.

Częstuj zwierzę smakołykami przez kaganiec, na przykład podczas zakładania, aby stworzyć pozytywne skojarzenie.

Bądź odpowiedzialnym właścicielem! Nie zostawiaj psa bez opieki pod czas noszenia kagańca. Kaganiec nie powinien być noszony przez dłuższy czas.

Nigdy nie używaj kagańca do karania psa.

Szczegóły produktu
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
4047974176160
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku