Prowadząc kilkanaście lat portal weterynaryjny vetopedia i zajmując się zdrowiem, żywieniem i bezpieczeństwem zwierząt doskonale wiemy jak ważne jest odpowiednie żywienie oraz właściwy dobór zabawek i artykułów pielęgnacyjnych.  Niektóre produkty doskonale prezentujące się na półkach sklepowych nie zawsze są zdrowe czy bezpieczne dla naszych pupili. 

Zabawki

Niektórzy producenci zabawek - zwłaszcza tych tanich nie przykładają wagi do ich bezpieczeństwa. Zdarza się że dopiero interwencja chirurgiczna pomoże w usunięciu elementów takich zabawek z ciała zwierzęcia.

Karma

Nie wszystkie karmy nie zawsze zawierają właściwe składniki potrzebne do prawidłowego odżywiania naszego pupila. Niektóre błędy żywieniowe ujawniają się po wielu latach i skutkują ciężkimi chorobami lub nawet śmiercią zwierzęcia

Dobierając asortyment do naszego sklepu dokładamy wszelkich starań by był zdrowy i bezpieczny dla naszych czworonożnych przyjaciół. Aktualizujemy na bieżąco naszą wiedzę w zakresie żywienia i bezpieczeństwa artykułów dla zwierząt, tak by Wasi pupile byli zdrowi i bezpieczni.

Śledź nas na Facebooku