Porady

Porady

Dieta monobiałkowa

Nietolerancja pokarmowa i alergia dotykają coraz więcej zwierząt, a ich skutki są niezwykle uciążliwe. W walce z nimi niezawodna jest dieta monobiałkowa.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 180 odsłony

Alergie pokarmowe

Alergie dotykają nie tylko ludzi. Każdy organizm jest inny, dlatego objawy też są różne. Jednak wszystkie uchodzą za problematyczne i męczące.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 92 odsłony

Czego kot jeść nie powinien

Kocia dieta powinna być zbilansowana, bogata w niezbędne mikroelementy i zawierać mięso w jak najmniejszym stopniu wypełnione konserwantami czy barwnikami. 

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 104 odsłony

Szczenięca dieta

Psy rosną bardzo szybko, dlatego ważnym jest, aby już od samego początku zapewnić im posiłki wspomagające zdrową pracę organizmu. W okresie dzieciństwa wykazują szczególne zapotrzebowanie na mikroelementy stanowiące źródło energii, wapń, białko, fosfor i tłuszcze.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 110 odsłony

Jak uniknąć kleszczy

Ten niewielki pajęczak może przysporzyć wiele problemów zdrowotnych swoim żywicielom. Przeczytaj jak zapobiec atakom pasożyta na Twojego psa, jak sobie radzić kiedy już dojdzie do ugryzienia i na co zwracać uwagę w trosce o zdrowie czworonoga.

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 114 odsłony

Żywienie kociąt bez matki

Wracając z pracy znajdujesz na trawie płaczącego kociaka. Jest malutki, ma co najwyżej dzień lub dwa. Niestety w pobliżu nie widać żadnego innego kota, który mógłby się nim zaopiekować. Co wtedy?

label
comment 0 komentarze
remove_red_eye 84 odsłony

Śledź nas na Facebooku